Çocuklar

Son dakika Çocuklar haberleri ve Çocuklar haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Çocuklar ile ilgili 16 haber listeleniyor.

Çocuklar Haberleri

Otobüs Hikayeleri – I

Her otobüsün bir hikayesi vardır bilir misiniz. Bu hikayede otobüsün önü, arkası ile ilgili. Minicik bir kız çocuğunun gözünden yaşanan gerçek otobüs...

Çocuklarda Yaz Hastalıkları

Çocuklarda yaz hastalıkları var Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr Sevil Öztürk'ün köşesinde. Hastalıklar, nedenleri ve çözümleriyle...

Kağıttan Hayatlar

Kağıttan Hayatlar izliYorum. Kağıt toplayıcılığı ile büyümüş Mehmet ve arabasından hayatına giren minik Ali'nin dostluğu ve mücadelesi üstüne...

Çocuk Şiirleri

Çocuk şiirleri, Onlara yazılmış en özel şiirler. Kah Cemal Süreya'dan kah Cahit Külebi'den... Belki bir tutam da Nazım Hikmet yakışmaz mı?

Oyuncak Müzesi Gezi’Yorum

Oyuncak Müzesini Gezi'Yorum. Yaşımız kaç olursa olsun, o oyuncakları görmek ne kadar iyi gelecek. Teknolojinin nimetleriyle, bu sefer uzaktan.

Yetiştirme Yurdu Küçüklerinden, Dilek Listem

Dilek listem uygulamasını biliyor musunuz? Almanya'da Yetiştirme yurdunda kalan çocukların yeni yıl için ihtiyaçları ve gönüllü hediye hareketi.

İlk Adım Töreni; Tay Çöreği ve Köstek Kesme

ilk Adım Töreni en eski geleneklerimizden. Köstek kesme/çözme Tay/Adım çöreği. Adı ne olursa olsun dilekler hep aynı...

Süt Burger

Süt Burger. Miss çocuklarımız için, onlarla birlikte eğlenerek yapabileceğimiz bayram tadında lezzet. Çocuk Bayramı ;) Sağlıklı atıştırmalık.

Büyümenin İzlenmesi Konumuz, Dr. Hülya Göçük Konuğumuz

Büyümenin izlenmesi günü 15 Nisan. Konumuz büyüme ve gelişme. Ve konuğumuz Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Hülya Göçük.

Otizm Bir Eksiklik Değil Farklılıktır, Yeter ki Doğru Bakın

Otizm bir eksiklik değil farklılıktır. Peki nedir, belirtileri, çeşitleri nelerdir, biliyor musunuz? 2 Nisan Otizm Farkındalık Günü.

Diş Buğdayı “Hedik, Gölle”.

Diş Buğdayı; iyi dilek ve temenniler üzerine kurulmuş ne güzel adetlerimiz var bizim. Pandemi ve bebek törenlerinin bir başkası; hedik, gölle

Çocuk Hakları Günü

Çocuk Hakları.. Geleceğimiz, umutlarımız, canımızın içi çocuklar.. Bu gün, çocuk haklarının yasalarca tanınmasının kutlandığı gün. Duyurulur.

Lösemili Çocuklar Haftası ve LÖSEV

2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası. LÖSEV tarafından bütün çocuklara armağan edilmiştir.

Dünya Kız Çocukları Günü

Dünya Kız Çocukları Gününe ufacık bir not. Figen Demirtaş yazdı.

Efdal

Meğer ne kadar eksikmişim sensiz. Bu yazı sadece canımın içi kızıma

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz