Covid19

Son dakika Covid19 haberleri ve Covid19 haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Covid19 ile ilgili 12 haber listeleniyor.

Covid19 Haberleri

O, Tanımanız Gereken Bir Kadın: Dilek Alp

Dilek Alp; Kadın için çalışan lider bir kadın. Yaşam hikayesi genç kadınlara ilham kaynağı. Gelin tanıyalım haydı bu güzel kadını.

Uzaktan Sevmek

Covid19'un öğrettiklerinden uzaktan sevmek. Yakın olmak gerekmez uzaktan da sevilirmiş. Artık sevdiklerimizi sevdiğimiz için uzak durmalıyız.

Glutatyon Covid19’a Karşı Ünlülerin Tercihi

Glutatyon ünlülerin covid19'a karşı güçlenmek amacıyla yararlandığı bir yöntem olarak gündemde. Nedir, tedavisi nasıl? Karşınızda sorular ve cevapları...

İlk Adım Töreni; Tay Çöreği ve Köstek Kesme

ilk Adım Töreni en eski geleneklerimizden. Köstek kesme/çözme Tay/Adım çöreği. Adı ne olursa olsun dilekler hep aynı...

Pandemi Bize Neler Öğretti?

Pandemi bize neler öğretti? Bir diğer adıyla salgın. Covid 19 ile birlikte öğrendiklerimiz, vazgeçtiklerimiz. Değişen düzenlerimiz.

Hoş Gel 2021

Hoş gel 2021. Biz sana umutla geliyoruz sen de bize hoş gel, güzel gel. Nefesimizi tutarak uğurluyoruz 2020'yi. Sen güzel gel, güzel kal.

Karantina: Film Önerilerim

Karantina günlerinde sanırım en güzel şey film izlemek. Öneri filmler olacak bu yazımın konusu ve filmlerin konusuysa kadınlar.

Diş Buğdayı “Hedik, Gölle”.

Diş Buğdayı; iyi dilek ve temenniler üzerine kurulmuş ne güzel adetlerimiz var bizim. Pandemi ve bebek törenlerinin bir başkası; hedik, gölle

Çay Kahve / Pandemi

Çay Kahve Muhabbeti en sevdiğimiz. Pandemi döneminde uzak kalmamız gerekse de hayatımızın vazgeçilmez tatları muhabbetleriyle.

Dost – Cahit Külebi

Dost demiş şiirinde Cahit Külebi. "Bir gece habersiz bize gel." Salgın döneminde "oturup sabahlara kadar konuşalım" istediğiniz dostlara.

Önemsi’Yorum | Covit19 Belası

Yeterince Önemsi'yor muyuz? Uzmanının dilinden Covit19 belası..

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz