İş'liyorum

Son dakika iş'liYorum haberleri ve iş'liYorum haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. iş'liYorum ile ilgili 11 haber listeleniyor.

İş'liyorum Haberleri

Evde Kal(mak)

#evdekal sloganının en büyük hedeflerinden biri de sokaktaki hareketliliği azaltmak.. Esnaf gözüyle hafta sonu yasakları ve evde kal(mak)

Zaman Ver

Zaman ver; belki de en önemli işli'Yorum dersi. Zaman yanımızdan akıp giderken; akışına dahil olacak mıyız? Tersine yüzerek yetişemeyecek mi?

Tarafını Seç!

İş dünyasında taraflar ile konuya giriş yapıyor Hüdai Tandoğan. Alıcılar, vericiler ve dengeleyiciler. Siz tarafınızı biliyor musunuz?

Paranın Sağı Solu

Paranın sağı solu olur mu? Olur olur, üstelik çok fazla çeşidiyle olur, olmuş, var! Sorunun siyasetinde olmayıp, dağıtım sisteminde olduğu ile ilgili...

Pahalı; Paha para ile ölçülmez..

Pahalı; Paha para ile ölçülmez.. Ne paha biçilemez bir çalışma oldu. Değerli hissetmenin amacını, ederini bedelini nasıl belirlediğimiz ?

Çalışanları Takdir

Çalışanları takdir belki de en önemli konu. İş vereniniz ya da amiriniz sizi takdir etmiyor olabilir. Peki ya siz?

Şamar Oğlanı

Doğu-batı tüm monarşilerde, şehzade hataları yüzünden, şehzadenin ders alması için var olan uygulamanın İşliYorum'u. Şamar oğlanı nedir?

Yıl Devri – Hesap Kitap

Yıl devri ne zahmetli bir haftadır. Hesap kitap ince meseleler. Tüm departmanların raporlarının toplanması; hesaplar, hedefler..

Plaza Hicivleri | Kaktüs – Orkide

Plaza Hicivleri. İş'liYorum Köşesinin ilk yazısı. Plaza ve Plaza İnsanlarının "oldum" hataları. Hiciv; iğneleyici sözlerle eleştirinin sanatı.

Sosyo-Ekonomik Düzen Ahilik

Ahilik Haftası başladı. Peki her yerde duyduğumuz ahilik ne demektir? Rasim Uyan'ın 2017 yılında ahilik cübbesini giydiğini biliyor muydunuz?

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz