Teşekkür

Son dakika Teşekkür haberleri ve Teşekkür haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Teşekkür ile ilgili 27 haber listeleniyor.

Teşekkür Haberleri

Kahkaha Yogası

Kahkaha Yogası bugün konumuz. "Bunun da yogası mı olurmuş?" demeyin. Bu işin eğitimini veren Yeliz Ayral ile konuşacağız konuyu.

Ho’oponopono

Ho'oponopono Hawai'nin kadim bilgelik öğretisi. Hayatımızın sorumluluğunu üstlenerek kalplerimizi ve dünyayı iyileştirmek mümkün mü?

Elektrikli Araçlar Bizi Kurtaracak mı?

Elektrikli araçlar hakkında onlarca yıldır bilim insanları çalışıyor. Peki onlar dünyanın geleceği için bir kurtuluş mu gerçekten?

Keşke ile İyi ki Arasında Bir Ömür…

Keşke ile iyi ki arasında yaşarız hayatı. Aklımız yapamadıklarımızda kalır çoğu zaman ama yapabildiklerimize de şükrederiz az da olsa.

2021 ‘i Bitir(i)Yorum

2021 'i umutla beklerken geldi, geçti ve gidiyor. Şimdi Bitirme Zamanı. Birikiyorum ailesinin son teşekkürü; Bitir(i)Yorum.

Geri Sayım

Geri sayım başladı. Umutla beklediğimiz yılı uğurlamak üzere artık son günler. Her zaman ki gibi yeni yılın umuduyla, "an" ile vedalaşma vakti

Kurbanlık Hikayeleri Tarihten ve Benden

Kurbanlık hikayeleri.. Kurban Bayramı'nın arifesindeyken. Kimdir, nedir'den başlayarak kendi hikayelerini anlatıyor Figen Demirtaş.

Temizlik işi

Temizlik işi. Kışa hazırlıklar başladı. Bahar bitmeden temizlikler resmen bitti mi? Yok yok biriktirdiklerinizden bahsediyorum. Özellikle geçmişinizde...

Figen

Figen. Yakalayan anlamı da varmış. Bizim kız bende "ünlü köşe yazarı" diye kayıtlı. Neden mi? Oda yazının içeriğinde. ? Büyüyoruz, büyüyor..

Yatılı Okul Günlerinde Tiyatro ve Kütüphane

Tiyatro ve kütüphane ile dolu yatılı okul hatıraları.. Dün tiyatro günüydü yarınsa kütüphane haftası başlıyor. Anılar var bugün.

Vagon, kurşun kalem ve yolcu… Kelimelerden gökkuşağına…

Vagon, kurşun kalem ve yolcu. Kelimelerden gökkuşağı yapmak istiyorum. Yepyeni bir sayfayla yazın vagonu aranızda dolaşmaya başlıyor işte.

Bora Gencer ile…

Bora Gencer. Babadan oğula, sanatın her dalından aktivizme kadar, her yönüyle bir doğum günü sohbeti. Bir2Yorum da SöyleşiYorum zamanı.

O, Tanımanız Gereken Bir Kadın: Dilek Alp

Dilek Alp; Kadın için çalışan lider bir kadın. Yaşam hikayesi genç kadınlara ilham kaynağı. Gelin tanıyalım haydı bu güzel kadını.

Nermin Mollaoğlu

Uluslararası Çeviri Günü,Nermin MollaoğluVe Hayatı üzerine..

Deprem Kahramanları AKUT

1-7 Mart Deprem haftası olarak kabul edilmiş. Bizlerde 99 depremi ile tanıdığımız kahramanlardan AKUT'u konuk ediyoruz bugün.

Emzirme ve Emzirme Danışmanlığı Üzerine

Emzirme Haftasının başladığı bugünde Figen Demirtaş Emzirme Danışmanı ve Hemşire Ayşe Erdem ile hazırladı.

Güliz YAVUZ, Belki de Sensin!

Çok sevilesi, çok takdir edilesi, çok marifetli Güliz ile yaptıkları ve hayatı üzerine...

Karavan : İstediğin manzaraya uyanma özgürlüğü

Karavan hepimizin hayali, Pandemi döneminde tercih edenler çokça arttı. Karavancılığı Gezgin Karavan'la konuştuk bu yazımızda.

Mehmet Akkuş ile Demiryolu ve Demiryolcular Üzerine

Mehmet Akkuş. Demiryolu üzerine bir hayat, Ulaştırma Memur Sen Kocaeli Başkanı. Demiryolcuların gününde, ulaşım üstüne...

Mucit Bir Genç Olcay Kaan Çakır

Mucit bir genç Olcay Kaan Çakır. Kendini bilimsel araştırmalara adamış, önüne engeller konmuş, yılmamış bir genç O.

Yeni Yıla Özel Yaratıcı ve Anlamlı Hediye Fikirleri

Yeni yıl yaklaşırken sevdiklerinizi şımartabilecek ve onları mutlu edebilecek hediye fikirleri hakkında araştırmalarınızı yaptınız mı?

Kırklara Karışmak

Kırklara Karışmak. Ruhların yaşı yoktur derler ama, iyi ki diye teşekkür edip geçen zamana, sonra sil baştan yeni dünler yaratma niyetiyle kırklara ka...

Şükür binlerce / Kendimi alkışlıyorum…

Şükür binlerce, teşekkürler... Hayatın içinde fark etmeden yaşadığımız her şey için teşekkür ediyor muyuz? Önce kendimizi alkışlıyor muyuz?

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz