Yazar

Son dakika Yazar haberleri ve Yazar haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yazar ile ilgili 13 haber listeleniyor.

Yazar Haberleri

Aile Dizimi ile Gelen Farkındalıklar

Aile Dizimi ile gelen farkındalıklar bugünün konusu. Günümüzde çok popüler olan bu şifa çalışmasının bize getirdiklerini yazıyoruz.

İçimdeki sazlar başka, söz başka…

İçimdeki sazlar başka söz başka... 80'li yılların ikinci yarısında tek kanallı televizyondan ve radyolardan en sık duyduğumuz şarkılardan.

Dur bekle

Durmak ya da başka bir tabirle beklemek. Hepimizin üzerinden silindir gibi geçen günlere karşı belki de en iyi yöntem olabilir mi?

Yazmak İçinin Ateşini Alır

Yazmak sanat, yazmak bir iç dökme: hesaplaşma meselesi. Öyle bir mesele ki insanın ateşini yüreğinden alan. Yazmak: gerçek teneffüs ruhumuza.

Sevgili Günlük

Günlük tutmanın faydaları saymakla bitmez. Sevgili Günlük diye başlar her yeni sayfa. Satırlar dolusu dökeriz içimizi.

Pazartesi Hafta Başı Mutlu Haftalar

Pazartesi bugün. Ve bir hafta başı daha. Mutlu haftalar dileklerimizle başlayalım yeni haftaya. Umut dolu bir geleceğe inanalım.

Karantina Günlerinde Sanat Yapmak

Karantina günlerinde sanat yapmak, sanatçı olmak... Belki sağlıktan sonra en çok etkilenen sektör bu. Bomboş salonlar.... İşsiz sanatçılar...

Figen

Figen. Yakalayan anlamı da varmış. Bizim kız bende "ünlü köşe yazarı" diye kayıtlı. Neden mi? Oda yazının içeriğinde. ? Büyüyoruz, büyüyor..

Söylesene iki gözüm, baka baka kararır mı üzüm?

"Üzüm üzüme baka baka kararır ya da kararmaz" olurdu münazara derslerinde örneğin konu. Söylesene iki gözüm, baka baka kararır mı üzüm?

Afazi; Toplumsal Afazi ve Bir Ölü Tırnak Hikayesi..

Afazi, toplumsal afazi ve bir ölü tırnak hikayesi. Yaptığı şeye dönüşen, Önce kurup sonra karşına geçip bakarken ona benzeyen insanların..

O, Tanımanız Gereken Bir Kadın: Dilek Alp

Dilek Alp; Kadın için çalışan lider bir kadın. Yaşam hikayesi genç kadınlara ilham kaynağı. Gelin tanıyalım haydı bu güzel kadını.

Ümmiye Koçak Bir Yörük Kadın

Ümmiye Koçak tanımamız gereken bir yörük kadını. Ve aslında tüm dünya tanıyor O'nu. Kadına dair yaptıklarıyla tanıtmak bizim de görevimiz.

“Ah” ve Gonca Ataç

"Ah" ile kesişiyor yollarımız bu kez Gonca Ataç kaleminden. Yazarın ilk kitabı ve bu kitap bize duymadığımız, duyamadığımız belki de duymak istemediği...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz