Yeni Yıl

Son dakika Yeni Yıl haberleri ve Yeni Yıl haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni Yıl ile ilgili 12 haber listeleniyor.

Yeni Yıl Haberleri

Umut Hep Var Olsun İçimizde.

Umut hep var. Çevremize baktığımızda her yerde görüyoruz onu. Yaşadığımız karamsarlığa inat içimizde hep yaşatmamız gereken umut.. Hep olsun.

Temenni Sokaklardan

Temenni bu kez sokaklardan geliyor. Sokaktaki insanlar yeni gelen yıl için neler dedi neler. Umarız tüm insanların dilekleri gerçek olsun.

2021 ‘i Bitir(i)Yorum

2021 'i umutla beklerken geldi, geçti ve gidiyor. Şimdi Bitirme Zamanı. Birikiyorum ailesinin son teşekkürü; Bitir(i)Yorum.

Geri Sayım

Geri sayım başladı. Umutla beklediğimiz yılı uğurlamak üzere artık son günler. Her zaman ki gibi yeni yılın umuduyla, "an" ile vedalaşma vakti

Sil Baştan

Sil Baştan. Hesaplar devredildi. Sayfalar çevrildi. Şimdi 01/01 için yeniden ve sil baştan başlama zamanı. Umutla! Tüm hayal kırıklıklarına rağmen

Yıllar Geçiyor … 2020 De ….

Yıllar geçiyor çok büyük bir hızla, 2020 yılı da bitmek üzere. Getirdikleri ve götürdükleriyle bir de benim gözümden..

Kartpostal

Kartpostal. Postacının getirdiği posta kartları. Ne güzel hediyeleşme ve iyi dilek örnekleri. Yapardım yapardık, yapıyorum.

Yeni Yıla Özel Yaratıcı ve Anlamlı Hediye Fikirleri

Yeni yıl yaklaşırken sevdiklerinizi şımartabilecek ve onları mutlu edebilecek hediye fikirleri hakkında araştırmalarınızı yaptınız mı?

Takvim. Onunda Tarihi, Bir Geçmişi Var

Takvim ve geçmişi konuğumuz. Hepimiz için en kıymetli şeylerden biri zaman şüphesiz. Peki zamanın takibinde hangi takvimler kullanıyordu?

Hediye Vermek Almaktan Daha Güzel

Hediye vermek zamanı şimdi. Tam da yılbaşı gelmişken... Okullarda, işyerlerinde.... Bütçemize göre, içimizden geldiğince hediyeleşmek zamanı.

Hoş Gel 2021

Hoş gel 2021. Biz sana umutla geliyoruz sen de bize hoş gel, güzel gel. Nefesimizi tutarak uğurluyoruz 2020'yi. Sen güzel gel, güzel kal.

Yeni Yıl Yeni Dilekler

Yeni yıl yeni dilekler ile hoş gelsin yaşlı dünyamıza. 2020 pek de iyi geçmedi. Hastalıklar. Savaşlar. 2021 güzellikler getirsin.

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz