Yeni Yıl Dilekleri

Son dakika Yeni Yıl Dilekleri haberleri ve Yeni Yıl Dilekleri haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni Yıl Dilekleri ile ilgili 7 haber listeleniyor.

Yeni Yıl Dilekleri Haberleri

Temenni Sokaklardan

Temenni bu kez sokaklardan geliyor. Sokaktaki insanlar yeni gelen yıl için neler dedi neler. Umarız tüm insanların dilekleri gerçek olsun.

2021 ‘i Bitir(i)Yorum

2021 'i umutla beklerken geldi, geçti ve gidiyor. Şimdi Bitirme Zamanı. Birikiyorum ailesinin son teşekkürü; Bitir(i)Yorum.

Geri Sayım

Geri sayım başladı. Umutla beklediğimiz yılı uğurlamak üzere artık son günler. Her zaman ki gibi yeni yılın umuduyla, "an" ile vedalaşma vakti

Kartpostal

Kartpostal. Postacının getirdiği posta kartları. Ne güzel hediyeleşme ve iyi dilek örnekleri. Yapardım yapardık, yapıyorum.

Hediye Vermek Almaktan Daha Güzel

Hediye vermek zamanı şimdi. Tam da yılbaşı gelmişken... Okullarda, işyerlerinde.... Bütçemize göre, içimizden geldiğince hediyeleşmek zamanı.

Hoş Gel 2021

Hoş gel 2021. Biz sana umutla geliyoruz sen de bize hoş gel, güzel gel. Nefesimizi tutarak uğurluyoruz 2020'yi. Sen güzel gel, güzel kal.

Yeni Yıl Yeni Dilekler

Yeni yıl yeni dilekler ile hoş gelsin yaşlı dünyamıza. 2020 pek de iyi geçmedi. Hastalıklar. Savaşlar. 2021 güzellikler getirsin.

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz