Sma Hastası Hamza’nın Zamanı Daralıyor

1
219
Sma Hastası Hamza'nın zamanı daralıyor @hamzayasasin b
Sma Hastası Hamza'nın zamanı daralıyor @hamzayasasin b

Sma Hastası Hamza’nın Zamanı Daralıyor. Lütfen çağrımıza kulan verin, “ Hamza’ya Nefes Olun. Zaman oldukça daraldı.. Haydi..


2 dakika


MİNİK HAMZA’NIN ZAMANI DARALIYOR

SMA TİP1 HASTASI 1,5 YAŞINDAKİ HAMZA’NIN TEDAVİSİ İÇİN ZAMAN DARALIYOR.

İlimizde yaşayan Şeyma-Raif çiftinin bebekleri Hamza’nın hastalığının tedavisi için Amerika’ya gitmesi gerekiyor. SMA hastası bebekler, bu tedaviyi 2 yaşını doldurmadan almak zorunda. Tedavi oldukça pahalı, aile ve geniş bir gönüllü grubu, hem ilimizde hem de yurt içi yurt dışında Hamza’nın tedavisi için gereken bu parayı toplamak için kampanyalar yapıyor, instagram üzerinden kermesler düzenliyor.

Hamza’nın annesi, çektiği videolarda, destek istemek için çıktığı yayınlarda “evladının zor nefes aldığını,  bir yudum suyu yutamadığını, yaşaması için bu tedaviyi olması gerektiğini dile getirerek, insanlara destek olması için yalvardı.

Geçtiğimiz günlerde Kocaeli Valisi Sn. Seddar Yavuz’un Ordu’daki SMA Hastası bir aileye 250 Bin TL destek vermesi ile Hamza’nın ailesi, Sayın Validen kendilerinin  çocuğuna  da destekte bulunmasını istediler.

Hamza’nın tedavi olabilmesi için zaman oldukça azaldı, çocuklarının tedavisi için yaklaşık 80 günden az kalan aile  ve gönüllüler; bir kez daha Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı başta olmak üzere, yurt içi ve yurt dışındaki  firmalara, fabrikalara  ve gönlünden az çok demeden maddi destek olabilecek gönüllülere seslendi;

Lütfen çağrımıza kulan verin, “ Hamza’ya Nefes Olun.

Yurt içi ve yurt dışı destekleriniz için;

@hamzayasasin hesabından da detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hamza ile İlgili Banka Hesap Bilgileri 

  • Kuveyt Türk Katılım Bankası
  • TR30 0020 5000 0966 7265 5000 01
  • Şeyma Abuljoud – Annesi
  • Açıklama : Hamza’ya Nefes Ol

18.01.2021 / 197 gün sonunda “en sonunda” birlikte başarıldı. #hamzayaşayacak ❤

Facebook Yorumları

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz